Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Kytice od 1.200 Kč - doručení ZDARMA

Rozvoz květin po Praze

Doručování květin Praha již 15 let zkušeností

Rozvoz květin Praha zajišťuje Květinářství Praha již 15 let. Květiny rozvážíme 7 dní v týdnu již do 120 minut od objednání, aby se obdarovaná mohla v krátkém čase těšit z krásné kytice. Vámi objednanou kytici naši kurýři předají na pracovišti, privátní adrese, restauraci, škole či dle vašeho přání.

Za službu kurýra zaplatíte:

  • v pracovní dny - 129 Kč nebo ZDARMA - při nákupu kytice od 1 200 Kč
  • o víkendu a státním svátku - 250 Kč nebo ZDARMA - při nákupu kytice od 1 200 Kč

Vždy hledáme cestu, jak našim zákazníkům pomoci s naplněním jejich nápadů. Pokud si nebudete jisti, stačí zavolat na +420775686696, nebo napsat na e-mail kvetiny@kvetinarstvi-praha.cz.

Objednávka rozvážky květin po Praze

V e-shopu můžete vybírat ze široké nabídky kytic z růží, lilií, gerber a dalších květin a my zajistíme rozvoz květin Praha. Dále přidáme zdarma kartičku s vaším textem. Ke kytici můžete nechat přiložit čokoládu, bonboniéru, nebo skleněnou vázu. Objednávku dodáme v čase 8-20 hod. v několika časových pásmech dle vašeho výběru. V případě požadavku na úpravu napíšete nám zprávu do poznámek. Cena za doručení je v pracovní dny 195 CZK. Informace o objednavateli zásadně nesdělujeme, v tom se na nás můžete spolehnout.

Dovoz čerstvých květin Praha

Na čerstvost květin, které doručujeme v Praze, klademe vysoký důraz. Květy pro rozvoz květin Praha nakupujeme každý den od prověřených dodavatelů z Holandska a celého světa. Ve spojení se zkušenými floristkami s dlouholetou praxí jsou naše kytice vždy výjimečné a splní vaše očekávání. Aby vámi darovaná kytice vydržela mnoho dní svěží, přidáme vám zdarma výživu. Kytice jsou vždy pro transport zabalené v dekorativním papíru. Během přepravy a manipulace jsme vždy pečliví a dáváme si pozor, aby nedošlo k poškození.

Další místa, kam také doručujeme

Rozvážku květin zajišťujeme i na tyto místa: Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10.

Měna
Jazyk