Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin - ZDARMA

Často kladené otázky

Zde najdete odpovědi na často kladené otázky

Jak vybrat kytici? Důvěřujte svému srdci.
Klikněte na hlavní liště na menu KVĚTINY a vyberte si z nabídky jednotlivých PODMENU. Po kliknutí na Váš výběr se Vám zobrazí nabídka kytic. Detail kytice se Vám zobrazí po kliknutí na její obrázek.

Jak objednat? Ještě dnes a online.
Po kliknutí na button “Koupit” v detailu kytice otevře se Vám formulář. který vyplníte. Formulář Vás povede až po dokončení objednávky.

Je možné přidat přání ke kytici? Ano a zdarma.
Ano, text napíšete ve formuláři při vyplňování údajů do kolonky “Text na vloženou kartičku”. kartičku s textem připojíme ke kytici.

Kdy provést objednávku? Kdykoli, doporučujeme ihned.
Objednávku je ideální zadat minimálně 1 pracovní den před dnem doručení. V případě časového omezení jsme schopni zpracovat objednávku ihned po zadání a doručit ji do 120 minut od přijetí.

Jak rychle doručíte kytici? Fofrem :-).
Kytici jsme schopni doručit do 120 minut od přijetí objednávky. V případě požadavku na rychlejší doručení je nutné ověřit naše možnosti telefonicky na čísle +420775686696.

Doručujete v sobotu, neděli a i o svátcích? Jistě.
Ano doručujeme. Jedinou výjimkou jsou Vánoční svátky, kdy máme zavřeno. Jen upozorňujeme, že objednávky na víkend a státní svátky přijímáme pouze do 15:00 hod. poslední pracovní den.

Kolik stojí doručení kytice? Je to levné.
Cena za doručení kytice je v pracovní dny v čase 8-20 hod. 99 Kč. V sobotu, neděli. státní svátky je cena 250 Kč.

Jak zaplatím? Kartou, rychle a snadno.
Platbu je možné provést pomocí platební karty vydané společnostmi VISA, nebo MaterCard, bankovním převodem, složením peněz v bance Moneta Money Bank na náš účet, složenkou, Western Union, nebo na naší provozovně.

Platí výše uvedené i pro jiné položky?
Ano, platí.

Měna
Jazyk